Fotbal |
Finlanda - Kolmonen |
05/09 16:00 |
KaaPo v EuPa
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Gambia - GFA League |
05/09 16:00 |
Greater Tomorrow FC v Steve Biko FC
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Gambia - GFA League |
05/09 16:00 |
Gambia Armed Force v Real de Banjul
|
|
1-1
|
|
Tenis |
ITF W15 Nova Gorica WD |
05/09 16:00 |
Chiesa/Podrez v Ignatjeva/Vlckova
|
|
3-6,4-6
|
|
Baschet |
Estonia - KML |
05/09 16:00 |
Parnu v BC Tartu
|
|
78-86
|
|
Fotbal |
Algeria U21 - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
US Biskra U21 v MC Oran U21
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Algeria U21 - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
CR Belouizdad U21 v ES Ben Aknoun U21
|
|
2-1
|
|
Fotbal |
Algeria U21 - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
USM Alger U21 v MC El Bayadh U21
|
|
5-0
|
|
Fotbal |
Algeria U21 - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
Paradou AC U21 v ASO Chlef U21
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Algeria U21 - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
USM Khenchela U21 v MC Alger U21
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Algeria U21 - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
JS Kabylie U21 v CS Constantine U21
|
|
Postponed
|
|
Baschet |
Cipru - Divizia A |
05/09 16:00 |
Anorthosis Famagusta v Keravnos
|
|
71-78
|
|
Baschet |
Bulgaria - NBL |
05/09 16:00 |
Rilski Sportist v Spartak Pleven
|
|
71-77
|
|
Fotbal |
Norvegia - Cupa |
05/09 16:00 |
Stromsgodset v Lillestrom
|
|
3-4
|
|
Baschet |
Republica Ceha - NBL |
05/09 16:00 |
NH Ostrava v ERA Nymburk
|
|
69-92
|
|
Baschet |
Austria - Bundesliga |
05/09 16:00 |
Klosterneuburg Dukes v UBSC Raiffeisen Graz
|
|
69-70
|
|
Baschet |
Austria - Bundesliga |
05/09 16:00 |
Arkadia Traiskirchen v Oberwart Gunners
|
|
97-70
|
|
Fotbal |
Bahrain - Premier League |
05/09 16:00 |
Al Hidd v Busaiteen
|
|
2-1
|
|
Fotbal |
Bahrain - Premier League |
05/09 16:00 |
Al Hala v Sitra
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Bahrain - Premier League |
05/09 16:00 |
Al-Najma Manama v Manama
|
|
1-4
|
|
Baschet |
Polonia - PLK |
05/09 16:00 |
Spojnia Stargard v Anwil Wloclawek
|
|
86-82
|
|
Handbal |
Campionatul Mondial - Calificari - Play-offs |
05/09 16:00 |
Polonia v Slovacia
|
|
28-29
|
|
Handbal |
Campionatul Mondial - Calificari - Play-offs |
05/09 16:00 |
Lituania v Ungaria
|
|
26-33
|
|
Fotbal |
Egipt - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
Smouha v ZED FC
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Egipt - Divizia 1 |
05/09 16:00 |
El Zamalek v Enppi
|
|
Postponed
|
|
Handbal |
Campionatul Mondial - Calificari - Play-offs |
05/09 16:00 |
Slovenia v Switzerland
|
|
26-27
|
|
Fotbal |
Islanda - Premier League - Feminin |
05/09 16:00 |
Vikingur Reykjavik - Feminin v Thor KA Akureyri - Feminin
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Islanda - Premier League - Feminin |
05/09 16:00 |
Tindastoll - Feminin v Fylkir Reykjavik - Feminin
|
|
3-0
|
|
Fotbal |
Islanda - 1 Deilid |
05/09 16:00 |
Njardvik v Dalvik/Reynir
|
|
3-0
|
|
Fotbal |
Islanda - 1 Deilid |
05/09 16:00 |
Thor Akureyri v Afturelding
|
|
4-2
|
|
Fotbal |
Elvetia - Challenge League |
05/09 16:00 |
Stade Nyonnais v AC Bellinzona
|
|
1-3
|
|
Fotbal |
Elvetia - Challenge League |
05/09 16:00 |
Wil 1900 v FC Baden
|
|
3-1
|
|
Fotbal |
Elvetia - Challenge League |
05/09 16:00 |
Aarau v FC Sion
|
|
1-2
|
|
Baschet |
Lituania - LKL |
05/09 16:00 |
Mazeikiai v Nevezis
|
|
81-93
|
|
Curse de Caini |
Crayford |
05/09 15:59 |
Crayford (cursa 12) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Towcester |
05/09 15:58 |
Towcester (cursa 6) v
|
|
View
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:55 |
Daniel Vojna v Jachym Sebl
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:55 |
Maksym Tytskyi v Oleksandr Mishchenko
|
|
0-3
|
|
Darts |
Modus Super Series - Saptamana 11 |
05/09 15:55 |
R.E. Rowlands v Brandon Western
|
|
2-4
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:55 |
Bohdan Pyrtyk v Evgen Kovalov
|
|
3-0
|
|
Curse de Cai |
Brighton |
05/09 15:55 |
Brighton (cursa 8) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Kinsley |
05/09 15:54 |
Kinsley (cursa 6) v
|
|
View
|
|
Curse de Cai |
Longchamp |
05/09 15:53 |
Longchamp (cursa 3) v
|
|
View
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:51 |
Frantisek Schmidtmayer v Jan Herink
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:50 |
Michal Nemec v Vladimir Svoboda
|
|
3-0
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/09 15:50 |
Piotr Chlodnicki v Maciej Podsiadlo
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:50 |
Kiril Yurchenko v Alexander Tuzhylin
|
|
3-0
|
|
Tenis de Masa |
Challenger Series TT |
05/09 15:50 |
Yoan Rebetez v Alvaro Gainza
|
|
3-0
|
|
Tenis |
WTA - Roma |
05/09 15:50 |
Beatriz Haddad Maia v Xinyu Wang
|
|
4-6,6-3,6-4
|
|
Curse de Cai |
Gowran Park |
05/09 15:50 |
Gowran Park (cursa 1) v
|
|
View
|
|
Baschet |
Lituania - LKL |
05/09 15:50 |
Siauliai v Lietkabelis
|
|
79-87
|
|
Curse de Caini |
Perry Barr |
05/09 15:49 |
Perry Barr (cursa 8) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Limerick |
05/09 15:48 |
Limerick (cursa 11) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ATP - Roma |
05/09 15:45 |
Harold Mayot v Matteo Arnaldi
|
|
6-3,5-7,4-6
|
|
Volei |
Lituania - KTML |
05/09 15:45 |
Smugiu Departamentas v Tinklo Inzinerija
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - W75 Zephyrhills |
05/09 15:45 |
Fanny Stollar v Eugenie Bouchard
|
|
1-6,6-2,4-6
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:45 |
Voldemar Tusis v Taimo Jullinen
|
|
1-3
|
|
Curse de Cai |
Chester |
05/09 15:45 |
Chester (cursa 1) v
|
|
View
|
|
Curse de Cai |
Le Lion D'anger |
05/09 15:43 |
Le Lion D Angers (cursa 7) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Crayford |
05/09 15:42 |
Crayford (cursa 12) v
|
|
View
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:40 |
Jesus Galvez v Oscar I Alonso
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:40 |
Pavel Cibik v Martin Vodnansky
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - W75 Zephyrhills |
05/09 15:40 |
Iva Jovic v Victoria Hu
|
|
6-2,6-2
|
|
Tenis |
ITF - W75 Saint-Gaudens - Dublu Feminin |
05/09 15:40 |
Lene/Leonard v Perrin/Silva
|
|
6-7,4-6
|
|
Badminton |
Denmark Challenge - Feminin |
05/09 15:40 |
Ira Sharma v Wei Xu
|
|
2-0
|
|
Darts |
Modus Super Series - Saptamana 11 |
05/09 15:40 |
Michael van der Horst v Brian Raman
|
|
4-1
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:40 |
Ivan Efimenko v Artem Yurkov
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - W75 Trnava - Dublu Feminin |
05/09 15:40 |
Hietaranta/Prozorova v Falkowska/Strakhova
|
|
6-4,0-6,4-10
|
|
Curse de Cai |
Stratford |
05/09 15:40 |
Stratford (cursa 8) v
|
|
View
|
|
Badminton |
Denmark Challenge - Feminin |
05/09 15:40 |
Milena Schnider v Tanya Hemanth
|
|
0-2
|
|
Tenis |
ITF W15 Nova Gorica WD |
05/09 15:40 |
Drozd/Girelli v Dessolis/Dessolis
|
|
4-6,0-6
|
|
Tenis |
ITF W15 Nova Gorica WD |
05/09 15:40 |
Kinoshita/Nikcevic v Barbir/Smejkal
|
|
6-3,6-3
|
|
Curse de Caini |
Towcester |
05/09 15:38 |
Towcester (cursa 6) v
|
|
View
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:35 |
Michal Szostak v Waldemar Glanowski
|
|
1-3
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:35 |
Myroslav Loboda v Oleh Kapeliukha
|
|
1-3
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/09 15:35 |
Adrian Wiecek v Slawomir Dosz
|
|
3-2
|
|
Curse de Cai |
Tipperary |
05/09 15:35 |
Tipperary (cursa 8) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Kinsley |
05/09 15:34 |
Kinsley (cursa 6) v
|
|
View
|
|
Volei |
Rusia - Liga de Tineret - Feminin |
05/09 15:30 |
Dynamo Metar - Tineret - Feminin v Dynamo Academy - Tineret - Feminin
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:30 |
Mykola Antikuz v Vasyl Matviichuk
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/09 15:30 |
Rafal Ucinski v Ryszard Partyka
|
|
1-3
|
|
Handbal |
Qatar - Fed Cup U20 |
05/09 15:30 |
Al Rayyan U20 v Al Duhail U20
|
|
24-33
|
|
Handbal |
Qatar - Fed Cup U20 |
05/09 15:30 |
Al Ahli (Qatar) U20 v Qatar SC U20
|
|
33-23
|
|
Tenis de Masa |
TT Star Series |
05/09 15:30 |
Radim Bako v Petr David
|
|
3-1
|
|
Volei |
Republica Ceha - Liga Regionala |
05/09 15:30 |
SK Stare Hodejovice v VSK C. Krumlov
|
|
2-3
|
|
Volei |
Republica Ceha - Liga Regionala |
05/09 15:30 |
Hradec Kralove v Sokol Trebes
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
WTT - Saudi Smash - Dublu Mixt |
05/09 15:30 |
Sun/Wang v Doo/Wong
|
|
3-0
|
|
Fotbal |
Burkina Faso - Cupa |
05/09 15:30 |
US Forces Armees v Sonabel
|
|
2-4
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/09 15:30 |
Serhii Miroshnychenko v Oleksandr Ziakun
|
|
0-2
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/09 15:30 |
Milan Fikar v Jan Manhal Snr
|
|
2-3
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/09 15:30 |
Pavel Gireth v Tomas Turek
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/09 15:30 |
Marek Blejchar v Jaromir Kanok
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/09 15:30 |
Marek Sedlak v Ondrej Svacha
|
|
3-0
|
|
Fotbal |
Italia - Liga U19 - Feminin |
05/09 15:30 |
Inter Milano U19 - Feminin v Sassuolo Women U19
|
|
0-1
|
|
Fotbal |
Coasta de Fildes - Premier Division |
05/09 15:30 |
Stade d'Abidjan v FC Mouna
|
|
3-0
|
|
Curse de Cai |
Huntingdon |
05/09 15:30 |
Huntingdon (cursa 8) v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Mexic - Liga U23 |
05/09 15:30 |
Pachuca U23 v Atletico San Luis U23
|
|
1-0
|
|
Baschet |
Israel - Superliga |
05/09 15:30 |
Bnei Herzliya v Hapoel Haifa
|
|
89-90
|
|
Fotbal |
Finlanda - Cupa |
05/09 15:30 |
KPV v FF Jaro
|
|
4-0
|
|
Handbal |
Polonia - Central League - Feminin |
05/09 15:30 |
Handbal Warszawa - Feminin v Korona Kielce - Feminin
|
|
23-24
|
|