Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 11:15 |
Napoli (aibothard) Esports v PSV (Nio) Esports
|
|
3-1
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 11:15 |
A.Madrid (Chemist) Esports v Copenhagen (General) Esports
|
|
2-2
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 11:15 |
Germany (Spiderman) Esports v England (Donatello) Esports
|
|
3-0
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 11:15 |
Italy (Palas) Esports v Netherlands (Odin) Esports
|
|
2-5
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 11:15 |
Zdenek Petran v Martin Vorel
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 Monastir - Dublu Masculin |
05/04 11:15 |
Jose Ribeiro Lago/Dos Santos v Fuchs/Thayne
|
|
6-4,7-6
|
|
Tenis |
ITF - W15 Varberg - Dublu Feminin |
05/04 11:15 |
Johansson/Nylander Altelius v Herrmann/Podlinska
|
|
4-6,1-6
|
|
Tenis de Masa |
WTT Saudi Smash Women |
05/04 11:15 |
Minhyung Jee v Cheonhui Joo
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Nottingham |
05/04 11:15 |
Tamira Paszek v Klaudija Bubelyte
|
|
3-6,5-7
|
|
Tenis |
ITF - W15 Monastir |
05/04 11:15 |
Dayeon Back v Priska Madelyn Nugroho
|
|
1-6,6-2,6-4
|
|
Curse de Cai |
Turffontein (SA |
05/04 11:15 |
Turffontein (SA) (cursa 2) v
|
|
View
|
|
Curse de Cai |
JPN Saga |
05/04 11:15 |
Cursa 2 Saga v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Spania - Liga de Tineret |
05/04 11:15 |
Cordoba U19 v Cadiz U19
|
|
2-0
|
|
Fotbal |
Spania - Tercera - Grupa 9 |
05/04 11:15 |
Atletico Melilla v Polideportivo - Feminin
|
|
2-4
|
|
Curse de Cai |
Auteuil |
05/04 11:14 |
Auteuil (cursa 2) v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 11:14 |
Portugal (lion) Esports v England (Senior) Esports
|
|
1-4
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 11:14 |
Netherlands (nikkitta) Esports v Germany (Arcos) Esports
|
|
2-2
|
|
Curse de Caini |
AUS Cannington |
05/04 11:13 |
Cursa 6 Cannington v
|
|
View
|
|
Baschet |
Olimpiada - Calificari - 3x3 |
05/04 11:10 |
Mongolia 3x3 v Egypt 3x3
|
|
21-17
|
|
Tenis de Masa |
WTT Saudi Smash |
05/04 11:10 |
Jingkun Liang v Daniel Habesohn
|
|
3-0
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 11:10 |
Yevhen Skorobahatyi v Valentyn Lutsenko
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 11:10 |
Konrad Kulpa v Artur Grela
|
|
3-1
|
|
Curse de Caini |
AUS Wentworth P |
05/04 11:10 |
Cursa 9 Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja - Dublu Feminin |
05/04 11:10 |
Cvetkovic/Stankovic v Gull/Tottrup
|
|
6-3,6-4
|
|
Curse de Caini |
Romford |
05/04 11:09 |
Romford (cursa 6) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Doncaster |
05/04 11:08 |
Doncaster (cursa 1) v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 11:06 |
Inter Milan (FEARGGWP) Esports v Benfica (labotryas) Esports
|
|
5-3
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 11:06 |
AC Milan (Upcake22) Esports v Sevilla (KraftVK) Esports
|
|
6-4
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 11:05 |
Krzysztof Kotyl v Jaroslaw Rolak
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 11:05 |
Serhii Rak v Volodymyr Plishylo
|
|
1-3
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 11:05 |
Oleg Pereguda v Kostiantyn Tsoi
|
|
1-3
|
|
Curse de Caini |
AUS The Gardens |
05/04 11:03 |
Cursa 3 The Gardens v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 11:02 |
Germany (Arcos) Esports v Argentina (Koftovsky) Esports
|
|
2-2
|
|
Fotbal |
Esoccer Battle - Joc de 8 minute |
05/04 11:02 |
England (Senior) Esports v Netherlands (nikkitta) Esports
|
|
1-0
|
|
Curse de Caini |
Monmore |
05/04 11:02 |
Monmore (cursa 2) v
|
|
View
|
|
Curse de Caini |
Oxford |
05/04 11:01 |
Oxford (cursa 1) v
|
|
View
|
|
Fotbal |
Uzbekistan - Liga - Feminin |
05/04 11:00 |
Lokomotiv Tashkent - Feminin v AGMK - Feminin
|
|
2-3
|
|
Volei |
Russia Vyscha League B |
05/04 11:00 |
VK Grozny v Kristall Voronezh
|
|
3-0
|
|
Handbal |
Belarus - Liga - Feminin |
05/04 11:00 |
BNTU-BelAZ - Feminin v Gorodnichanka - Feminin
|
|
36-28
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 11:00 |
Man City (val) Esports v Man Utd (Cantona) Esports
|
|
0-4
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 11:00 |
Tottenham (Ragnar) Esports v Arsenal (Pele) Esports
|
|
2-3
|
|
Baschet |
Belarus - Vysha Liga |
05/04 11:00 |
Sozh Gomel v Tsmoki Minsk Reserves
|
|
81-85
|
|
Baschet |
VTB United League U21 |
05/04 11:00 |
Lokomotiv Kuban 2 v MBA Moscova 2
|
|
73-56
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 11:00 |
France (Pascal) Esports v Netherlands (Odin) Esports
|
|
4-1
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 11:00 |
PSV (Nio) Esports v RB Leipzig (Magdy) Esports
|
|
4-4
|
|
Fotbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/04 11:00 |
Napoli (aibothard) Esports v Copenhagen (General) Esports
|
|
0-2
|
|
Fotbal |
Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute |
05/04 11:00 |
Italy (Palas) Esports v Germany (Spiderman) Esports
|
|
3-1
|
|
Baschet |
Ebasketball Battle - 4 x 5 minute |
05/04 11:00 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
86-69
|
|
Baschet |
Ebasketball Battle - 4 x 5 minute |
05/04 11:00 |
ORL Magic (blaylockk) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
88-72
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 11:00 |
Jiri Pozarsky v Vratislav Petracek
|
|
2-3
|
|
Tenis de Masa |
TT Cup |
05/04 11:00 |
Michal Lysakowski v Marcin Stepien
|
|
3-0
|
|
Rugby Union |
World Rugby SVNS Series |
05/04 11:00 |
Franta - Rugby in 7 v Marea Britanie - Rugby in 7
|
|
7-35
|
|
Volei pe Plaja |
Austrian Beach Tour Neusiedl |
05/04 11:00 |
Petutschnig/Schnetzer v Ranneth/Zwicklhuber
|
|
2-0
|
|
Volei pe Plaja |
Austrian Beach Tour Neusiedl |
05/04 11:00 |
Hammarberg/Reiter v Kostler/Kostler
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
05/04 11:00 |
Shifeng Li v Jun Hao Leong
|
|
2-0
|
|
Polo |
Polo pe apa - Meciuri - Feminin |
05/04 11:00 |
Mataro - Feminin v Sabadell - Feminin
|
|
9-13
|
|
Tenis de Masa |
TT Elite Series |
05/04 11:00 |
Bartlomiej Mleczko v Aleksander Lilien
|
|
3-2
|
|
Tenis de Masa |
TT Star Series |
05/04 11:00 |
Jakub Zelinka v Bastian Rembert
|
|
2-3
|
|
Tenis |
Premier Padel - Sevilla |
05/04 11:00 |
Stupaczuk/Di Nenno v Navarro/Lebron
|
|
7-5,3-6,6-3
|
|
Tenis de Masa |
WTT Saudi Smash |
05/04 11:00 |
Abdulaziz Bu Shulaybi v Gaoyuan Lin
|
|
0-3
|
|
Tenis de Masa |
Setka Cup |
05/04 11:00 |
Oleksandr Lyman v Serhii Miroshnychenko
|
|
3-1
|
|
Tenis |
UTR Pro - Bucuresti - Feminin |
05/04 11:00 |
Arina Gabriela Vasilescu v Mara Gae
|
|
6-2,1-6,6-4
|
|
Tenis |
UTR Pro - Bucuresti - Feminin |
05/04 11:00 |
Georgia Andreea Craciun v Karola Patricia Bejenaru
|
|
6-3,3-6,3-6
|
|
Tenis |
UTR Pro - Bucuresti - Feminin |
05/04 11:00 |
Alexia-Shara Iancu v Shanelle Iaconi
|
|
5-7,1-6
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 11:00 |
Dominik Muller v Radek Mohelnik
|
|
2-2
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 11:00 |
Jan Briska v Lukas Malek
|
|
3-1
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 11:00 |
Josef Vanek v Jan Manhal Jnr
|
|
1-3
|
|
Tenis de Masa |
Cehia - Liga Pro |
05/04 11:00 |
Jakub Tazler v Vratislav Petracek
|
|
Cancelled
|
|
Sporturi electronice |
CS2 - United21 |
05/04 11:00 |
UNiTY v WOPA Esport
|
|
1-0
|
|
Fotbal |
Macao - Divizia 1 |
05/04 11:00 |
Macao - Universitate v Sporting Macau
|
|
View
|
|
Fotbal |
Danemarca - Liga U19 |
05/04 11:00 |
AaB U19 v AC Horsens U19
|
|
1-2
|
|
Fotbal |
Croatia - Liga U19 |
05/04 11:00 |
Slaven Koprivnica U19 v HNK Rijeka U19
|
|
0-0
|
|
Baschet |
Turcia - EBBL |
05/04 11:00 |
Izmir BSB v Kadikoy Istanbul
|
|
88-74
|
|
Baschet |
Uganda - NBL - Feminin |
05/04 11:00 |
KIU Rangers - Feminin v Magic Stormers - Feminin
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Liban - Liga - Feminin |
05/04 11:00 |
Eleven Football Pro - Feminin v Salam Zgharta Women
|
|
5-0
|
|
Hochei pe Gheata |
U18 World Championship |
05/04 11:00 |
USA U18 v Slovakia U18
|
|
7-2
|
|
Fotbal |
Suedia - Divizia 1 - Norra |
05/04 11:00 |
IF Karlstad Fotboll v Friska Viljor FC
|
|
0-1
|
|
Fotbal |
Itália - Campionato Primavera 1 |
05/04 11:00 |
Inter Milan U19 v Hellas Verona U19
|
|
3-3
|
|
Fotbal |
Brazil - Liga U20 |
05/04 11:00 |
Vitoria BA U20 v SSA FC U20
|
|
4-0
|
|
Baschet |
Indonezia - IBL |
05/04 11:00 |
Kesatria Bengawan Solo v Bali United
|
|
88-79
|
|
Fotbal |
Anglia - Premier League 2 |
05/04 11:00 |
Reading U21 v Middlesbrough U21
|
|
2-0
|
|
Sporturi electronice |
Mobile Legends - MPL Indonesia |
05/04 11:00 |
EVOS Glory v Alter Ego
|
|
View
|
|
Fotbal |
Thailanda - Divizia 2 |
05/04 11:00 |
Nakhon Si United v Chiangmai
|
|
View
|
|
Sporturi electronice |
Honor of Kings - KPL Spring |
05/04 11:00 |
Anyone's Legend v eStar Pro
|
|
2-3
|
|
Baseball |
Germany 1.Bundesliga Süd |
05/04 11:00 |
Hunstetten Storm v Heidenheim
|
|
5-4
|
|
Fotbal |
Cambodgia - Premier League |
05/04 11:00 |
Svay Rieng FC v Boeung Ket FC
|
|
4-1
|
|
Fotbal |
Cambodgia - Premier League |
05/04 11:00 |
Phnom Penh Crown v Visakha FC
|
|
0-2
|
|
Fotbal |
Danemarca - Divizia 3 |
05/04 11:00 |
Vanløse v Young Boys FD
|
|
2-0
|
|
Fotbal |
Danemarca - Divizia 3 |
05/04 11:00 |
IF Lyseng v Oure FA
|
|
5-0
|
|
Fotbal |
Singapore - Charity Shield |
05/04 11:00 |
Albirex Niigata Singapore v Lion City Sailors FC
|
|
0-2
|
|
Fotbal |
Danemarca - Danmarksserien - Retrogradare |
05/04 11:00 |
Slagelse v Greve
|
|
2-4
|
|
Fotbal |
Danemarca - Danmarksserien - Promovare |
05/04 11:00 |
OKS v Viby
|
|
3-0
|
|
Fotbal |
Vietnam - V-League |
05/04 11:00 |
Thanh Hoa v Binh Dinh
|
|
0-0
|
|
Fotbal |
Vietnam - V-League |
05/04 11:00 |
Binh Duong v Sanna Khanh Hoa
|
|
3-1
|
|
Fotbal |
Ucraina - Persha Liga |
05/04 11:00 |
FK Nyva Buzova v Ingulets Petrovo
|
|
0-3
|
|
Baschet |
Australia - NBL1 West |
05/04 11:00 |
Willetton Tigers v Cockburn Cougars
|
|
99-97
|
|
Baschet |
Australia - NBL1 West |
05/04 11:00 |
Warwick Senators v Geraldton Buccaneers
|
|
87-96
|
|
Baschet |
Australia - NBL1 West |
05/04 11:00 |
South West Slammers v Perry Lakes Hawks
|
|
80-92
|
|
Baschet |
Australia - NBL1 West |
05/04 11:00 |
East Perth Eagles v Mandurah Magic
|
|
102-100
|
|
Fotbal |
Rusia - Divizia 2 |
05/04 11:00 |
Dinamo Kirov v FC Volna Nizhny Novgorod
|
|
3-2
|
|